Blogunuza Arama Motoru Ekleyin..

24 Aralık 2008

Blogunuza (blogger) site içi arama fonksiyonu eklemek için aşağıdaki kodu, HTML/Javascript Gadgeti olarak eklemeniz yeterli..

<form id="searchThis" action="/search" style="display:inline;" method="get"><input id="searchBox" name="q" type="text"/> <input id="searchButton" value="Ara" type="submit"/></form>
Blogumus Flash Animasyonlu Etiket Bulutu
Blogunuza Türkçe Son Yorumlar Aracı Ekleyin..
blog, blogger, blogspot, bloglar için arama, eklentisi, bileşeni, aracı, gadget, search, arama çubuğu, arama formu, ara

2 yorum var.. (Yorum Oku - Yorum Ekle):

Unknown 11 Ağustos 2009 00:12  

SELAM KOLAY GELSİN HOCAM BEN www.seslipazar.com sesli sohbet ve sesli chat sohbet sitesinin sahibiyim ben bir hafta önce googleden bu uyarıyı Uyarı- bu siteyi ziyaret etmek bilgisayarınıza zarar verebilir! aldım şuan bile googlede www.seslipazar.com yazdıgında bu uyarı çıkıyor acaba sizden ricaetsem bana yardımcı olurmusnuz site adı www.seslipazar.com ben bu Uyarı- bu siteyi ziyaret etmek bilgisayarınıza zarar verebilir! googlede kaldırmak istıyorum teşekürler saygılarımla...veya bu uyarıyı googleden kaldıra bilirmisiniz :?

Serdar Kocaoğlu 11 Ağustos 2009 23:38  

Google arama sonuçlarında çıkan uyarı linkini (yani Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir.) tıkladığınızda zaten bunun neden kaynaklandığı hakkında bilgi verilmiş.

Muhtemelen sitenizin tehlikeli olmasının sebebi chat uygulamasından kaynaklanıyordur veya kullandığınız uygulama bilinen bir zararlı/tehlikeli yazılım olabilir. Bu yüzden açıkçası ben de sitenize girmedim ve bu yüzden tam olarak bir yorum yapamıyorum. Eğer sitenizde hazır veya ücretsiz bir kod kullanıyorsanız, büyük ihtimalle casus kodlar içeren kötü niyetli bir yazılımdır.

Google bunu şöyle anlatmış: "kötü niyetli yazılımlar genellikle siz bu siteleri ziyaret ettiğinizde sizin bilginiz veya izniniz olmadan yüklenir ve bilgisayarınızdaki verileri silen, şifre ve kredi kartı numarası gibi kişisel bilgileri çalan veya arama sonuçlarınızı değiştiren programları da içerebilir."

Bir de şunu belirteyim, ben Google'da çalışmıyorum, yani bu açıdan size herhangi bir faydam olamaz :)

Yorum Gönderme

-> "Anonim" seçeneğiyle isim vermeden yorum yazılabilir.
-> "Adı/URL" seçeneğiyle sadece isim verilerek de yorum eklenebilir.
-> Yorum yazarken anlaşılır olmaya ve Türkçe yazım kurallarına uymaya çalışınız!

YUKARI